Hakkımızda

Hakkımızda

1989 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Deniz Tekstil, örme ve dokuma konfeksiyonunda her türlü dış giyim ürünü imalat ve ihracatı amaçlı bir firma olarak ticari hayatına başlamıştır.

Deniz Tekstil global çapta itibarlı, çevreye, etik değerlere ve sürdürülebilirliğe önem veren dünyaca bilinen hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim, lojistik alanlarında, güncel ihtiyaçlara yönelik yaratıcı projelerle çözüm ortaklığı gerçekleştiren bir konfeksiyon sanayi şirketidir.

Küçük bir imalatçı olarak İstanbul’un Bakırköy ilçesinde kurulmuş olan Deniz Tekstil’ in üretim hacmi, dokuma konfeksiyonunda aylık 80.000 adet, örme konfeksiyonunda ise aylık 240.000 adede ulaşmıştır.

Kuruluşundan bugüne, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak gelişen Deniz Tekstil, sürdürülebilirlik ilkesine inanarak yeni hedeflerine sağlam ve dinamik adımlarla yürümektedir.

Deniz Tekstil Ailesi, iş ortaklarının güvenlerine layık olmaya çalışırken sosyal sorumluluklarının bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Deniz Tekstil’ in hedeflerindeki önceliği, yaşamın her alanında insana ve doğaya en yakışan seviyedeki hizmetleri sunmaktır.

Deniz Tekstil olarak Sedex, BSCI, Fama, Inditex denetimlerini geçirmiş ve belgeleri alarak üretimine dünya çapında ihracatlar yaparak yoluna devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Gücümüzü üretkenlik, kalıcılık ve yenilikçilikten alarak sektörümüzde kalite ve hızı bir araya getirmek.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir işletme yapısı ile Hazır Giyim sektöründe dünya markalarının uzun soluklu stratejik çözüm ortağı olmak.